FTTX-PT-M16 FTTH 16 үзәкле оптик җепсел керү терминалы тартмасы
Модель номеры:  FTTX-PT-M16
Бренд:Softel
MOQ:10
гоу  Стенага урнаштырылган яки полюска урнаштырылган
гоу  Күп FTTx челтәрен төзү өчен эшли ала
гоу Җепселләрне берләштерү, бүлү һәм тарату өчен барысы да бердә
Продукт детальләре
Техник параметрлар
Үлчәм һәм кабель юллары
Урнаштыру кулланмасы
Йөкләү
01
Продукция тасвирламасы
Кыскача тасвирлама
FTTX-PT-M16Оптикалы керү терминалы тартмасыFTTH урнаштыруда кирәкле һәм популяр.
Функциональ үзенчәлекләр
Хәзер FTTX-PT-M16 спецификацияләренә чумыйк: Әйләнә-тирә мохит таләпләре: Эш температурасы: -40°C - +85°C Чагыштырма дымлылык: ≤85% (+30°C) Атмосфера басымы: 70KPa - 106Kpa Төп техник мәгълүматлар кәгазе: Кертү югалтуы: ≤0.15dB UPC кире кайту югалтуы: ≥50dB APC кире кайту югалтуы: ≥60dB Яшеннән саклау Техник мәгълүматлар кәгазе: Җирләү җайланмасы һәм тартманың металл өлешләре арасындагы изоляция каршылыгы кимендә 2×104MΩ/500V (DC); инфракызыл ≥2×104MΩ/500V. Җирләү җайланмасы, тартма корпусы һәм аның металл өлешләре арасындагы чыдамлык көчәнеше кимендә 3000V (DC)/мин, ватылу яки ялкынлану юк; U≥3000V.
Материал PC+ABS
Зурлык (A*B*C) 319.3*214*133 мм
Максималь сыйдырышлык 48
Урнаштыру зурлыгы (2 нче рәсем) D*E 52*166*166 мм
Иң зур кабель диаметрына (мм) ᴓ8~14 мм
Ботак тишегенең максималь зурлыгы ᴓ16 мм
Су үткәрми торган SC/A компьютер адаптерлары 16
Әйләнә-тирә мохиткә карата таләп
Эш температурасы -40℃~+85℃
Чагыштырмача дымлылык ≤85% (+30℃)
Оптик аксессуарларның характеристикалары
Кертү югалтуы ≤0.3 дБ
UPC кайтару югалтулары ≥50 дБ
APC кайтару югалтуы ≥60 дБ
Яшенгә чыдам техник характеристикалар
Җирләү җайланмасы корпус белән изоляцияләнгән, һәм изоляция каршылыгы 2MΩ/500V (DC) тан кимрәк.
IR≥2MΩ/500V
Җирләү җайланмасы һәм корпус арасындагы чыдамлык көчәнеше 3000В (DC)/мин ким түгел, тишелми, ялкынлану юк; U≥3000В